Хто підставив Татьяну Омельченко?

| Декабрь 3, 2018 | 0 Comments

Взято зі сторінки Ігора Мосійчука

«Стало відомо про порушення кримінального провадження проти моєї помічниці, а за сумісництвом депутата Васильківської міської ради, Тетяни Омельченко, за фактом начебто отримання нею неправомірної вигоди. Наразі проводяться слідчо-оперативні дії. Я знаю, що Тетяна, будучи директором ТОВ «Юридична компанія «Фортуна», займалась юридичною практикою. Проте жодні подробиці порушеної проти неї справи мені наразі відомі, а тому ніяких коментарів щодо цього надати не можу, і більше того – вважаю це зайвим.

Щоб розслідування було об’єктивним і швидким, а статус Тетяни жодним чином йому не перешкоджав, я прийняв рішення на час слідства звільнити Тетяну Омельченко зі складу своїх помічників.

Чекаю на завершення слідства, і лише після цього зроблю якісь висновки. Нехай слідчі і суд встановлюють провину, або невинуватість Тетяни. Сподіваюсь, все це лише помилка, а якщо ні – нехай рішення буде справедливим і правосудним.»

Прочитавши дописи які розмістив на сайті рупор заробітчанин Сабадаша, Гнус Амадейович Боровик стає зрозуміло, щодо підстави  Т. Омельченко приклади свої грязні руки Васильківські казнокради. 

Напевно комусь сильно потрібна партія О.Ляшка?

Category: Uncategorized

About the Author ()

Leave a Reply