Васильківська влада спонсорує сепаратистів? Кому відкат?

| Декабрь 12, 2018 | 0 Comments

На 12.12.2018 начальник відділу освіти Васильківської міської ради  Козак Лілія Олегівна перерахувала кошти в сумі 8399864 гривень ТОВ “ХОЗХІМСЕРВІС” нібито за роботи по будівництву “славнозвісної” школи №6 міста Васильків Київської області.

До вашої уваги відео-матеріал Олександра Дубінського (телеканал 1+1 програма “Гроші”), в  якому все чітко, ясно та доступно висвітлено про ТОВ “ХОЗХІМСЕРВІС”, яка стала переможцем тендеру на будівництво у місті Василькові Київської області нового приміщення “славнозвісної” Васильківської школи №6, частина якої восени 2016 року просто впала !!! Чи не впаде нове приміщення вказаної школи, якщо його колись все ж таки побудують реально, а не “на папері”?

Фірма-забудовник ТОВ “ХОЗХІМСЕРВІС” здобула перемогу не просто так!

Власники ТОВ”ХОЗХІМСЕРВІС” – це сепаратисти, які спонсорують війну на сході України! То куди ж підуть зароблені кошти на будівництві Васильківуської школи №6?

Прикро те, що діти міста Василькова, що на Київщині, які чекають на  нову Васильківську школу №6-  виступили заручниками цих брудних схем. І обіцянки про нову школу – були і залишаються тільки передвиборчими обіцянками та НЕ БІЛЬШЕ. А взамін нової школи маємо лише “бізнес-схему” по відмиваню коштів для спонсорування бойовиків ЛДНР. Куди ж дивиться мер Василькова Володимир Сабадаш? Відповідь очевидна – дивиться в сторону країни-агресора Російської Федерації. А куди ж дивиться Служба безпеки України в даному випадку? Чи не в одну сторону разом з мером Василькова екс-полковником СБУ Володимиром Сабадашем? ГАНЬБА!!!

 

 

 

Category: Uncategorized, Мер Сабадаш, Начальник відділу освіти Козак

About the Author ()

Leave a Reply