Дорога Життя від Сабадаша та Перінської! Скільки вкрали грошей?

| Март 26, 2018 | 0 Comments

Допис взято зі сторінки в фб Тетяни Омельченко:На сесію міськради 30 березня 2018 року винесено багато бюджетних питань. Одне з яких дуже обурило мешканців міста Василькова, а саме, асфальтування на 1 МІЛЬЙОН ЗААСФАЛЬТОВАНОВАНИХ вулиць і провулку Леваневського( асфальт не новий, правда, але без багнюки),що знаходяться на округу( вгадайте)діючого секретаря Перінської ОП від партії БПП. 
Інші дороги не сесію не винесені, тільки ці(((. 
Тому я вирішила проїхати вулицями Василькова , по яким жителі НЕОДНОРАЗОВО писали звернення на асфальт. 
Ну, порівнюйте, дивіться, куди виділяє кошти бюджетна комісія( голова від БПП) і як ходять діти до дитячого садочку і до лікарні, бо, бачте, треба ЗААСФАЛьТУВАТИ АСФАЛЬТ!!! 
Я радикально проти такого ставлення до жителів міста і до дітей і закликаю депутатів не голосувати за таке свавілля, а правильно розподілити кошти по найбільш необхідним вулицям для асфальтування! 
Я також як більшість депутатів писала і пишу багато звернень по вулицям (на письмові прохання жителів з підписами) – АЛЕ я НЕ готую проекти на сесію, а це робить СЕКРЕТАР ради Перінська, тому ходимо по багнюці і далі, а собі асфальт на асфальт по мільйону гривень кладуть.

Дорога до ДИТСАДОЧКУ у Василькові. Оооо

Опубліковано Tetiana Omelchenko 26 березень 2018 р.

Світлина від Tetiana Omelchenko.Світлина від Tetiana Omelchenko.Світлина від Tetiana Omelchenko.Світлина від Tetiana Omelchenko.

Category: Інше, Мер Сабадаш

About the Author ()

Leave a Reply