НЕЗАВЕРШЕНИЙ РЕМОНТ або ХТО ЗАРОБЛЯЄ НА ДІТЯХ?

| Январь 7, 2018 | 0 Comments

Ось що ми ще знайшли по дитячому садочку №5 на якому  відмили гроші на ремонті!:

Сьогодні комісія Васильківської міської ради з питань фінансування закладів освіти в складі депутатів Васильківської міської ради Николай Недилько (Микола Неділько)Юрій КоваленкоСергей Сергиенко (Sergey Sergienko) зробила виїзд на огляд проведеного ремонту Дитячого садочка #5 «Дзвіночок» на СУМУ понад 1млн. 740 тис.гривень по провулку Князя Святослава, 9, в місті Василькові.
Ситуація плачевна. При підписаному акті виконаних робіт за підписом начальника відділу освіти Васильківської міської ради пані Козак Лілії Олегівни – ремонт фасаду НЕ зроблений в повному обсязі. А ті роботи, які виконані, – неналежної якості та руйнуються від снігу, морозу та опадів.
За інформацією самих робітників, які фактично виконують ці будівельні роботи, -вони працюють на члена Васильківського виконкому Роман Сало, фірми якого за «дивним збігом обставин» є підрядниками на цьому об’єкті і освоюють кошти з місцевого бюджету Васильківської міської ради. Комісія всі порушення задокументувала та викликала Васильківську поліцію для внесення заяви про злочин в єдиний реєстр досудових розслідувань за ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» Кримінального кодексу України. 

Опубліковано Татьяною Омельченко 20 грудня 2017 р.

 

Далі буде…

Category: Інше, Мер Сабадаш

About the Author ()

Leave a Reply