Розкрадання бюджету на дит.садку

До нас як до засобу масової інформації звернулись з такою інформацією:
До мене як до В.о Голови Васильківської міської організації «Народний Рух України
Звернулися батьки дітей,які навчаються у ДНЗ№5 м.Василькова.
Починаючи з літа 2017р ДНЗ№5 м.Василькова проводяться роботи з капітального ремонту .Зі слів батьків дітей роботи не виконані а ті що виконані (виконані неналежним чином) .
Але, Акти приймання робіт підписано у двостороньому порядку та кошти перераховані.
Я звернувся до тимчасової комісії Васильківської міської ради з питань вивчення фінансування закладів освіти м.Василькова що комісія вивчила дане питання яка підтвердила що роботи виконані з порушенням законодавства
1) Виконанням робіт з капітального ремонту ДНЗ№5 м.Василькова веде член виконавчого комітету Васильківської міської ради Сало Роман Андрійович
2) Згідно Акту приймання робіт №1 підписаним у двостороньому порядку 25.09.2017 начальником відділу освіти Козак Л.О та директором ТОВ «Шіларос» роботи виконанні в повному обсязі.
Я особисто був 10.12.2017 р та сфотографував що роботи по утепленню фасаду не виконанні. Також це підтвердила комісія комісії Васильківської міської ради з питань вивчення фінансування закладів освіти м.Василькова (фото в додатках)
3) Згідно договору №194 між Відділом освітою та ТОВ «Шіларос» пункт 3 зазначено
Розрахунок за виконання робіт здійснюється Замовником Відділом освіти в наступному порядку 30% це Аванс та 70% після підписання Сторонами Акту преймання-передачі виконаних робіт. Прошу звернути увагу Акти приймання робіт підписано у двосторонньому порядку
25.09.2017 а кошти в сумі 1477030 гривень100% сплаченні 7.09.2017 , а це набагато раніше підписання акту та до прийняття робіт.   Світлина від Андрія Шевченка Мирного. Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.

Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.Світлина від Андрія Шевченка Мирного.